Комунальний заклад освіти „Навчально-виховний комплекс № 139 „загальноосвітній навчальний заклад – центр творчості „Дума” Дніпровської міської ради

 





Кафедри НВК

 

 

 

Кафедра початкової освіти

 

Філолого-історична кафедра

  • Бондар Олена Петрівна
  • Бондаренко Ганна  Іванівна
  • Голюк Олена Анатоліївна
  • Кирсань Наталія Петрівна 
  • Клюй Світлана Андріївна      
  • Костецька Валентина  Петрівна 
  • Кравець Людмила Олександрівна
  • Лиман Тетяна Володимирівна  
  • Литко Людмила Веніамінівна
  • Логвиненко Наталія  Степанівна
  • Мірошник Жанна Володимирівна
  • Некрашевич Владислава Валеріївна
  • Сосонна Лідія Іванівна
  • Філатова Тетяна  Володимирівна
  • Хвостик Олена  Володимирівна 
  • Шабельник Наталія  Василівна
  • Шапіро Оксана  Гертівна
  • Бондаренко Алла  Вікторівна
  • Вільшанецька Тетяна Ярославівна
  • Коротченко Надія Валентинівна
  • Неділько Ніна  Семенівна
  • Силкіна Наталія Іванівна
  • Хобенко Ольга Василівна
  • Чорна Любов Іванівна
  • Шелехова Валентина  Володимирівна

 

  • Перетятько Наталія Іванівна
  • Полушкін Владислав Віталійович
  • Родіна Наталія В'ячеславівна
  • Сорокотяг Вікторія Іванівна
  • Столяренко Георгій Ігорович

 

  • Громов Валентин  Васильович
  • Савчук Ірина  Олександрівна

 

Кафедра іноземної мови

 

Природничо-економічна кафедра

  • Голов'ятинська Алла  Іванівна
  • Килименко Ольга Костянтинівна
  • Кирьошкіна Неля Сергіївна
  • Конотовська Лада Борисівна
  • Мельниченко Катерина Олександрівна
  • Мочалова Ніні Сергіївна
  • Павленко Олександр Олександрович
  • Плахотнік Алла Тимофіївна
  • Подвєзко Ірина  Анатоліївна
  • Яковлева Світлана  Сергіївна

 

  • Карасюк Марина  Василівна
  • Лагуненко Юлія Валентинівна
  • Серафімова Тетяна Іванівна
  • Шульженко Ірина Василівна
  • Захаренко Алла Василівна
  • Романченко Валентина  Олександрівна
  • Стеблина Тамара  Володимирівна
  • Хлібко Олена Володимирівна
  • Черевко Віра Миколвївна

 

  • Архипова Марина Володимирівна 
  • Гончарова Галина Валентинівна
  • Іващенко Ірина Вікторівна

 

  • Безотосна Світлана Олександрівна
  • Єпіфанова Наталія Михайлівна
  • Кирпа Раїса Петрівна 
  • Токарев Геннадій В’ячеславович

Природничо-біологічна кафедра

Кафедра естетичного циклу

  • Ватажок Юлія Анатоліївна
  • Захлєбіна Олена  Олександрівна

 

  • Положай Олена Олександрівна

 

  • Луценко Лілія Іванівна
  • Стародубцева Алла Гнатівна
  • Толкіна Надія Василівна

 

 

  • Алмазова Алеся Миколаївна
  • Дроздов Віктор Федорович
  • Пеня Ірина Олександрівна
  • Романюк Олександр Макарович
  • Стасюк Максим Григорович
  • Чуприна Валентин Миколайович

 

  • Куканова Юлія Михайлівна
  • Саух Володимир Анатолійович

 

  • Лахай Олена Леонідівна
  • Панасюк Лариса Вікторвна