Комунальний заклад освіти „Навчально-виховний комплекс № 139 „загальноосвітній навчальний заклад – центр творчості „Дума” Дніпровської міської ради

 





Кадровий склад закладу

05.09.2021 р.

 

Педагогічні працівники Комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 139 «загальноосвітній навчальний заклад – центр творчості «Дума» Дніпровської міської ради у 2021-2022 н. р.

 

  • Вища категорія – 46;
  • І кваліфікаційна категорія – 10;
  • ІІ кваліфікаційна категорія – 6;
  • Спеціаліст –13;
  • Працівник тарифиного розряду - 7;
  • Звання «Вчитель-методист» – 28;
  • Звання «Старший вчитель» – 17;
  • Звання «Відмінник освіти» – 4.

 

П/П

ПІБ педагогічного працівника Посада Предмет викладання Кваліфікація Звання Педагогічний стаж
1 Полушкін Владислав Віталійович Директор  історія Вища категорія Старший учитель 9 р.
2 Безотосна Світлана Олександрівна Заступник директора з НВР фізика Вища категорія Учитель-методист 22 р.
3 Карасюк Марина Василівна Заступник директора з НВР зарубіжна література Вища категорія Учитель-методист 23 р.
4 Серафимова Тетяна Іванівна Заступник директора з НВР зарубіжна література Вища категорія Учитель-методист 30 р.
5 Стародубцева Алла Гнатівна Заступник директора з НВР природознавство, біологія, навчаємося разом Вища категорія Учитель-методист 44 р.
6 Шелехова Валентина Володимирівна Учитель українська мова та література Вища категорія Учитель-методист 38 р.
7 Килименко Ольга Костянтинівна Психолог англійська мова 1 категорія --- 10 р.
8 Сорокотяг Вікторія Іванівна соціальний педагог історія Спеціаліст --- 5 р.
9 Алмазова Алеся Миколаївна Учитель фізична культура Вища категорія Старший учитель 38 р.
10 Архипова Марина Володимирівна Учитель інформатика 2 категорія --- 5 р.
11 Бондар Олена Петрівна Учитель початкова школа спеціаліст  11 тарифного розряду Старший учитель 35 р.
12 Бондаренко Алла Вікторівна Учитель українська мова та література Вища категорія Старший учитель 34 р.
13 Бондаренко Ганна Іванівна Учитель початкова школа Вища категорія Учитель-методист 16 р.
14 Ватажок Юлія Анатоліївна Учитель біологія 2 категорія --- 6 р.
15 Вільшанецька Тетяна Ярославівна Учитель українська мова та література Вища категорія Старший учитель 11 р.
16 Гаркуша Альона Михайлівна Учитель українська мова та література 1 категорія --- 11 р.
17 Гладуш Марія Іванівна Учитель англійська мова Спеціаліст --- 1 р.
18 Голов'ятинська Алла Іванівна Учитель англійська мова Вища категорія Учитель-методист 33 р.
19 Гончарова Галина Валентинівна Учитель інформатика Вища категорія Учитель-методист 26 р.
20 Громов Валентин Васильович Учитель захист України Вища категорія --- 20 р.
21 Дроздов Віктор Федорович Учитель фізична культура Вища категорія Старший учитель 17 р.
22 Захаренко Алла Василівна Учитель математика, фізика Вища категорія Старший учитель 13 р.
23 Захлєбіна Олена Олександрівна Учитель біологія, природознавство Вища категорія --- 35 р.
24 Зейналова Марина Сергіівна Учитель англійська мова 1 категорія --- 9 р.
25 Іванова Катерина Григорівна Вихователь   2 категорія --- 12 р.
26 Іващенко Ірина Вікторівна Учитель хімія, інформаткика Вища категорія Учитель-методист 27 р.
27 Кірьошкіна Ніла Сергіївна Учитель англійська мова Вища категорія --- 22 р.
28 Клюй Світлана Андріївна Учитель англійська мова Спеціаліст --- 4 р.
29 Конотовська Лада Борисівна Учитель англійська мова Спеціаліст --- 4 р.
30 Косенко Оксана Сергіівна Учитель українська мова та література Вища категорія --- 10 р.
31 Костецька Валентина Петрівна Учитель початкова школа Вища категорія Учитель-методист 37 р.
32 Кравець Людмила Олександрівна Учитель початкова школа Спеціаліст --- 5 р.
33 Кузнецова Світлана Георгівна Асистент вчителя   2 категорія --- 8 м.
34 Куканова Юлія Михайлівна Учитель музичне мистецтво, мистецтво Вища категорія Учитель-методист 31 р.
35 Куць-Савичева Наталія Валеріївна Вихователь   1 категорія --- 8 р.
36 Лагуненко Юлія Валентинівна Учитель зарубіжна література Вища категорія Учитель-методист 19 р.
37 Лахай Олена Леонідівна Учитель образотворче мистецтво 1 категорія --- 7 р.
38 Лиман Тетяна Володимирівна Учитель початкова школа 1 категорія --- 15 р.
39 Литко Людмила Веніамінівна Учитель початкова школа Вища категорія Учитель-методист 27 р.
40 Логвиненко Наталія Степанівна Учитель початкова школа спеціаліст  11 тарифного розряду Старший учитель 30 р.
41 Лукіанець Ігор Вікторович Учитель фізика 1 категорія --- 23 р.
42 Луценко Лілія Іванівна Учитель гегорафія, астрономія Вища категорія Учитель-методист 38 р.
43 Маргвелані Євгенія Ревазівна Учитель математика Спеціаліст --- 10 р.
44 Мельниченко Катерина Олександрівна Учитель англійська мова 1 категорія --- 9 р.
45 Михайліченко Ніна Панасівна Вихователь   Вища категорія Учитель-методист 48 р.
46 Мокруха Марія Олександрівна Вихователь   Вища категорія Старший учитель 57.
47 Мочалова Ніна Сергіівна Учитель англійська мова Спеціаліст --- 2 р.
48 Некрашевич Владислава Валеріївна Учитель початкова школа Вища категорія Учитель-методист 31 р.
49 Панасюк Лариса Вікторівна Учитель трудове навчання Вища категорія Учитель-методист 26 р.
50 Пеня Ірина Олександрівна Учитель фізична культура спеціаліст  11 тарифного розряду --- 22 р.
51 Перетятько Наталія Іванівна Учитель історія, громадянська освіта Вища категорія Учитель-методист 27 р.
52 Подвєзко Ірина Анатоліївна Учитель англійська мова Вища категорія Учитель-методист 37 р.
53 Положай Олена Олександрівна Учитель хімія Вища категорія Учитель-методист 23 р.
54 Романченко Валентина Олександрівна Учитель математика Вища категорія Учитель-методист 37 р.
55 Романюк Олександр Макарович Учитель фізична культура Вища категорія Учитель-методист 50 р.
56 Савчук Ірина Олександрівна Учитель основи здоров'я, Захист України Вища категорія Старший учитель 42 р.
57 Саух Володимир Анатолійович Учитель мистецтво, трудове навчання Вища категорія Учитель-методист 23 р.
58 Сербокрил Валентина Миколаївна Вихователь   спеціаліст  11 тарифного розряду --- 3 р.
59 Сергійчук Марія Андріївна Учитель англійська мова 2 категорія --- 6 р.
60 Силкіна Наталія Іванівна Учитель українська мова та література 1 категорія --- 20 р.
61 Соколенко Світлана Гнатівна Учитель історія Спеціаліст --- 2 р.
62 Сосонна Лідія Іванівна Учитель початкова школа спеціаліст  11 тарифного розряду Старший учитель 40 р.
63 Срібна Катерина Юріївна Асистент вчителя   спеціаліст  10 тарифного розряду --- 1 м.
64 Стасюк Максим Григорович Учитель фізична культура 2 категорія --- 3 р.
65 Стеблина Тамара Володимирівна Учитель математика Вища категорія Учитель-методист 52 р.
66 Столяренко Георгій Ігорович Учитель історія, правознавство Вища категорія Старший учитель 11 р.
67 Токарев Геннадій Вячеславович Учитель фізика 1 категорія Старший учитель 11 р.
68 Толкіна Надія Василівна Учитель гегорафія Вища категорія Старший учитель 15 р.
69 Філіпенко Жанна Володимирівна Учитель початкова школа Спеціаліст --- 4 р.
70 Хвостик Олена Володимирівна Учитель початкова школа Вища категорія Учитель-методист 22 р.
71 Хлібко Олена Володимирівна Учитель математика Вища категорія Учитель-методист 38 р.
72 Хобенко Ольга Василівна Учитель українська мова та література Вища категорія Старший учитель 28 р.
73 Черевко Віра Миколаївна Учитель математика Вища категорія Старший учитель 30 р.
74 Чуприна Валентин Миколайович Учитель фізична культура Спеціаліст --- 2 р.
75 Шапіро Оксана Гертівна Учитель початкова школа Вища категорія Учитель-методист 35 р.
76 Шведка Олена Олександрівна Учитель початкова школа Вища категорія --- 23 р.
77 Шульженко Ірина Василівна Учитель зарубіжна література Вища категорія Учитель-методист 44 р.
78 Яковлева Світлана Сергіївна Учитель англійська мова Вища категорія Старший учитель 49 р.
79 Бобро Ганна Володимирівна Керівник гуртка   Спеціаліст --- 6 р.
80 Легостаева Віра Борисівна Керівник гуртка   спеціаліст  10 тарифного розряду --- 31 р.
81 Мамонова Віра Миколаївна Керівник гуртка   Спеціаліст --- 28 р.
82 Михальчук Тетяна Миколаївна Керівник гуртка   Спеціаліст --- 20 р.