Комунальний заклад освіти „Навчально-виховний комплекс № 139 „загальноосвітній навчальний заклад – центр творчості „Дума” Дніпровської міської ради

 





 

 

Банер Банер Банер Банер Банер

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

160

Розклад уроків

 

 

 

http://mz.com.ua/school-wall/2724

 

 

  1-І 1 – А 1– Б 1– В 1-Г

Класний

керівник

Шапіро

Оксана

Гертівна

Шабельник

Наталія

Василівна 

Костецька

Валентина

Петрівна

Бондар

Олена

Петрівна

Кравець

Людмила

Олександрівна

Понеділок

1. Англ.мова/укр. мова

2. Я пізнаю світ

3. Англ.мова/укр. мова

4. Математика

5. Я пізнаю світ

1. Я досліджую світ

2. Фізкультура

3. Математика

4. Образ.мистецтво

5. Укр.мова

1. Фізкультура

2. Я досліджую світ

3. Математика

4. Укр.мова/укр. мова

1. Укр.мова/укр. мова

2. Математика

3. Я досліджую світ

4. Фізкультура

5. Укр.мова/укр. мова

1. Укр.мова

2. Математика

3. Англ.мова

4. Я досліджую світ

5. Образ.мистецтво

Вівторок

1. Англ.мова/укр. мова

2. Математика

3. Фізкультура

4. Англ.мова/укр. мова

1. Я досліджую світ

2. Математика

3. Укр.мова

4. Англ.мова/укр. мова

5. Англ.мова/укр. мова

1. Музичне мистецтво

2. Математика

3. Я досліджую світ

4. Укр.мова/укр. мова

5. Укр.мова/укр. мова

1. Укр.мова/укр. мова

2. Англ.мова/укр. мова

3. Англ.мова/укр. мова

4. Музичне мистецтво

5. Трудове навчання

1. Англ.мова

2. Математика

3. Музичне мистецтво

4. Укр.мова

Середа

1. Я пізнаю світ

2. Укр. мова

3. Математика

4. Музичне мистецтво

5. Я пізнаю світ

1. Математика

2. Фізкультура

3. Англ.мова/укр. мова

4. Англ.мова/укр. мова

1. Математика

2. Фізкультура

3. Англ.мова/укр. мова

4. Англ.мова/укр. мова

5. Образ.мистецтво

1. Англ.мова/укр. мова

2. Математика

3. Англ.мова/укр. мова

4. Я досліджую світ

5. Образ.мистецтво

1. Укр.мова

2. Укр.мова

3. Математика

4. Фізкультура

5. Я досліджую світ

Четвер

1. Фізкультура

2. Укр. мова

3. Укр. мова

4. Я пізнаю світ

5. Я пізнаю світ

1. Англ.мова/укр. мова

2. Фізкультура

3. Математика

4. Англ.мова/укр. мова

5. Укр.мова

1. Англ.мова/укр. мова

2. Фізкультура

3. Англ.мова/укр. мова

4. Укр. мова/укр. мова

5. Трудове навчання

1. Я досліджую світ

2. Укр.мова/укр. мова

3. Математика

4. Фізкультура

1. Укр.мова

2. Математика

3. Фізкультура

4. Англ.мова

5. Я досліджую світ

П’ятниця

1. Я пізнаю світ

2. Англ.мова/укр. мова

3. Англ.мова/укр. мова

4. Я пізнаю світ

1. Музичне мистецтво

2. Я досліджую світ

3. Трудове навчання

4. Укр.мова

1. Я досліджую світ

2. Математика

3. Англ.мова/укр. мова

4. Англ.мова/укр. мова

1. Англ.мова/укр. мова

2. Математика

3. Фізкультура

4. Англ.мова/укр. мова

1. Укр.мова

2. Фізкультура

3. Укр.мова

4. Трудове навчання

 

 

 

        

  2 – І 2 – А 2 – Б 2 – В

Класний

керівник

Голюк

Олена

Анатоліївна 

Філатова

Тетяна

Володимирівна

Кирсань

Наталія

Петрівна 

Клюй

Світлана

Андріївна

Понеділок

1. Фізкультура

2. Українська мова

3. Математика

4. Інформатика

5.Навчаємося разом

1. Інформатика

2. Літературне  читання

3. Фізкультура

4. Українська мова

5. Образотворче мистецтво

1. Літературне  читання

2. Англійська мова

3. Українська мова

4.Музичне мистецтво

5.Індивідуальні заняття

1. Літературне  читання

2. Математика

3. Українська мова

4. Природознавство

5. Музичне мистецтво
Вівторок

1. Українська мова

2. Англійська мова

3. Математика

4. Людина і світ

5. Літературне  читання

1. Українська мова

2. Математика

3. Природознавство

4. Основи здоров’я

5. Індивідуальні заняття

1. Фізкультура

2. Англійська мова

3. Математика

4. Українська мова

5. Природознавство

1. Літературне  читання

2. Українська мова

3. Математика

4. Фізкультура

5. Англійська мова
Середа

1. Українська мова

2. Математика

3. Фізкультура

4. Літературне  читання

5. Англійська мова

1. Українська мова

2. Математика

3. Фізкультура

4. Літературне  читання

5. Трудове навчання

1. Фізкультура

2. Українська мова

3. Математика

4. Трудове навчання

5. Англійська мова

1. Українська мова

2. Математика

3. Основи здоров’я

4. Фізкультура

5. Образотворче мистецтво
Четвер

1. Фізкультура

2. Навчаємося разом

3. Математика

4. Людина і світ

5. Літературне  читання

1. Природознавство

2. Англійська мова

3. Математика

4. Українська мова

5. Індивідуальні заняття

1. Інформатика

2. Літературне  читання

3. Математика

4. Фізкультура

5. Основи здоров’я

1. Літературне  читання

2. Математика

3. Природознавство

4. Трудове навчання

5. Англійська мова
П’ятниця

1. Українська мова/

   Літературне  читання

2. Мистецтво

3. Еврика

4. Основи здоров’я/ Трудове навчання

5. Англійська мова

1. Англійська мова

2. Математика

3. Музичне мистецтво

4. Літературне  читання

5. Фізкультура

1. Літературне  читання

2. Математика

3. Українська мова

4. Фізкультура

5. Природознавство

1. Інформатика

2. Фізкультура

3. Українська мова

4. Англійська мова

5. Інд. завдання (матем.)

 

 

 

  3-І 3 – А 3 – Б 3– В

Класний

керівник

Некрашевич

Владислава

Валеріївна

Бондаренко

Ганна

Іванівна

Логвиненко

Наталія

Степанівна

Литко

Людмила

Веніамінівна

Понеділок

1. Літературне  читання

2. Українська мова

3. Математика

4. Основи здоров’я/

    Трудове навчання

5. Навчаємося разом

6. Англійська мова

1. Англійська мова

2. Літературне  читання

3. Математика

4. Природознавство

5. Образотворче мистецтво

1. Літературне  читання

2. Математика

3. Природознавство

4. Основи здоров’я

5. Фізкультура

6. Інд. заняття (матем.)

1. Українська мова

2. Музичне мистецтво

3. Англійська мова/ інформатика

4. Природознавство

5. Інформатика/

    англійська    мова

6.Інд.заняття (матем.)
Вівторок

1. Еврика

2. Інформатика

3. Математика

4. Літературне  читання

5. Людина і світ

6. Фізкультура

1. Українська мова

2. Фізкультура

3. Я у світі

4. Математика

5. Англійська мова

1. Літературне  читання

2. Математика

3. Українська мова

4. Фізкультура

5. Образотворче мистецтво

1. Українська мова

2. Математика

3. Фізкультура

4. Літературне  читання

5. Трудове навчання
Середа

1. Англійська мова

2. Українська мова

3. Літературне  читання

4. Фізкультура

5. Людина і світ

1. Інформатика

2. Математика

3. Природознавство

4. Українська мова

5. Основи здоров’я

6. Фізкультура

1. Музичне мистецтво

2. Англійська мова

3. Математика

4. Українська мова

5. Природознавство

1. Українська мова

2. Математика

3. Англійська мова

4. Літературне  читання

5. Образотворче мистецтво
Четвер

1. Українська мова/

   Літературне  читання

2. Математика

3. Навчаємося разом

4. Фізкультура

1. Літературне  читання

2. Українська мова

3. Трудове навчання

4. Музичне мистецтво

5. Англійська мова

1. Літературне  читання

2. Математика

3. Англійська мова

4. Українська мова

5. Фізкультура

1. Українська мова

2. Математика

3. Я у світі

4. Основи здоров’я

5. Фізкультура
П’ятниця

1. Українська мова

2. Математика

3. Людина і світ

4. Мистецтво

5. Англійська мова

1. Фізкультура

2. Математика

3. Українська мова

4. Літературне  читання

5. Інд. заняття (матем.)

1. Я у світі

2. Англійська мова/

    інформатика

3. Українська мова

4. Трудове навчання

5. Інформатика/

    англійська мова

1. Літературне  читання

2. Математика

3. Фізкультура

4. Природознавство

5. Індивідуальні  заняття (укр.мова)

 

 

 

  4-І 4 – А 4 – Б 4 – В

Класний

керівник

Лиман

Тетяна

Володимирівна

Мірошник

Жанна

Володимирівна

Хвостик

Олена

Володимирівна

Сосонна

Лідія

Іванівна

Понеділок

1. Англ.мова/укр. мова

2. Математика

3. Англ.мова/укр. мова

4. Фізкультура

5. Людина і світ

1. Українська мова

2.Інформатика

3. Літературне  читання

4. Музичне мистецтво

5.  Англійська мова

1. Українська мова

2. Фізкультура

3. Я у світі

4. Образ. мистецтво

5. Літературне  читання

1. Українська мова

2. Математика

3. Природознавство

4. Англійська мова

5. Фізкультура

6. Індивідуальні  заняття

Вівторок

1. Математика

2. Фізкультура

3. Англ.мова/укр. мова

4. Англ.мова/укр. мова

5. Навчаємося разом

 

1. Українська мова

2. Математика

3. Природознавство

4. Основи здоров’я

5. Фізкультура

6. Англійська мова

1. Українська мова

2. Математика

3. Природознавство

4. Англійська мова

5. Основи здоров’я

6. Фізкультура

1. Фізкультура

2. Природознавство

3. Математика

4. Літературне  читання

5. Інформатика

Середа

1. Літературне  читання

2. Англійська мова/ українська мова

3. Математика

4. Інформатика

5. Людина і світ

1. Українська мова

2. Математика

3. Літературне  читання

4. Трудове навчання

5. Фізкультура

1. Українська мова

2. Математика

3. Інформатика

4. Англійська мова

1. Англійська мова

2. Математика

3. Українська мова

4. Трудове навчання

5. Фізкультура

Четвер

1. Літературне  читання

2. Англ.мова/укр. мова

3. Мистецтво

4. Математика

5. Людина і світ/ навчаємося разом

1. Англійська мова

2. Математика

3. Літературне  читання

4. Я у світі

1. Літературне  читання

2. Математика

3. Природознавство

4. Англійська мова

5. Трудове навчання

6. Фізкультура

1. Музичне мистецтво

2. Основи здоров’я

3. Українська мова

4. Літературне  читання

5. Індивідуальні  заняття

П’ятниця

1. Англійська мова

2. Еврика

3. Українська мова/

    Літературне  читання

4. Фізкультура

5. Трудове навчання/

    Основи здоров’я

1. Англійська мова

2. Математика

3. Українська мова

4. Природознавство

5. Образотворче  мистецтво

6. Фізкультура

1. Українська мова

2. Англійська мова

3. Математика

4. Літературне  читання

5. Музичне мистецтво

1. Українська мова

2. Математика

3. Літературне  читання

4. Я у світі

5. Образ. мистецтво