Комунальний заклад освіти „Навчально-виховний комплекс № 139 „загальноосвітній навчальний заклад – центр творчості „Дума” Дніпровської міської ради

 





 

 

Банер Банер Банер Банер Банер

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

160

Кадровий склад закладу

                       Кадровий склад НВК:                                                                                                                 72 педагогічних працівника

 

  • Вища категорія – 45;

  • І кваліфікаційна категорія – 9;

  • ІІ кваліфікаційна категорія – 3;

  • Спеціаліст – 7;

  • Звання «Вчитель-методист» – 31;

  • Звання «Старший вчитель» – 11;

  • Звання «Відмінник освіти» - 5;

 

ПІБ 
Посада
Кваліфікація
Звання
Пед. стаж
1 Полушкін Владислав Віталійович Директор, вчитель історії  1 категорія   7 р.
2 Безотосна Світлана Олександрівна Заступник директора з НВР, вчитель фізики Вища категорія Учитель - методист 20 р.
3 Карасюк Марина Василівна Заступник директора з НВР,  вчитель зарубіж. літератури  Вища категорія Учитель-методист 19 р.
4 Стародубцева Алла Гнатівна Заступник директора з початк. класів, вчитель природоз. Вища категорія Учитель-методист 40 р.
5 Шелехова Валентина Володимирівна Заступник директора з ВР, вчитель укр. мови і літерат. Вища категорія Учитель-методист 34 р.
6 Бала Наталія Миколаївна Заступник директора з господар. роб.      
7 Попко Тетяна Вікторівна Головний бухгалтер      
8 Положай Світлана Ніконорівна Бухгалтер      
9 Алмазова Алеся Миколаївна Вчитель фіз-ри   Вища категорія Старший учитель 34 р.
10 Архипова Марина Володимирівна Вчитель інформатики  Спеціаліст --- 3 р.
11 Бобро Ганна Володимирівна Психолог Спеціаліст --- 2 р.
12 Бондар Олена Петрівна

Вчитель початко-

вої школи

Спеціаліст Старший учитель 31 р.
13 Бондаренко Алла Вікторівна Вчитель укр. мови і літератури  Вища категорія Старший учитель 30 р.
14 Бондаренко Ганна Іванівна Вчитель початко-

вої школи

Вища категорія Учитель-методист 12 р.
15 Ватажок Юлія Анатоліївна Вчитель біології  Спеціаліст --- 2 р.
16 Вільшанецька Тетяна Ярославівна Вчитель укр. мови і літератури   1 категорія --- 9 р.
17 Вознюк Людмила Антонiвна Вчитель англ. м.  Вища категорія Старший учитель 48 р.
18 Голов'ятинська Алла Іванівна Вчитель англ. м.   Вища категорія Учитель-методист 29 р.
19 Голюк Олена Анатоліївна Вчитель початко-
вої школи 
Спеціаліст Старший учитель 33 р.
20 Гончарова Галина Валентинівна Вчитель інформатики  Вища категорія --- 22 р.
21 Горбаненко Олена Олександрівна Вчитель початко-
вої школи 
1 категорія --- 19 р.
22 Громов Валентин Васильович Вчитель "Захист Вітчизни"  Вища категорія --- 16 р.
23 Дроздов Віктор Федорович Вчитель фіз-ри  1 категорія --- 13 р.
24 Захаренко Алла Василівна Вчитель математики  Вища категорія --- 9 р. 
25 Захлєбіна Олена Олександрівна Вчитель біології  Вища категорія --- 31 р.
26 Іващенко Ірина Вікторівна Вчитель хімії, інформатики Вища категорія Учитель-методист 23 р.
27 Ігнатюк Олег Іванович Вчитель фіз-ри 2 категорія --- 7 р.
28 Кирпа Раїса Петрівна Вчитель фізики  Вища категорія --- 29 р.
29 Кирсань Наталія Петрівна Вчитель початко-
вої школи 
Вища категорія --- 21 р.
30 Кірьошкіна Ніла Сергіївна Вчитель англ. м.   1 категорія --- 18 р.
31 Клюй Світлана Андріївна Вчитель початко-
вої школи 
Спеціаліст ---  3 р. 
32 Стеблина Тамара Володимирівна Вчитель математики   Вища категорія    49 р. 
33 Костецька Валентина Петрівна Вчитель початко-
вої школи 
Вища категорія Учитель-методист 33 р.
34 Кравець Людмила Олександрівна Вчитель початкових класів Спеціаліст --- 1 р.
35 Куканова Юлія Михайлівна Вчитель музичного мистецтва  Вища категорія Учитель-методист 27 р.
36 Куць-Савичева Наталія Валеріївна Вихователь ГПД 2 категорія --- 4 р.
37 Лагуненко Юлія Валентинівна Вчитель рос. м. і зарубіж. літ. Вища категорія Учитель-методист 15 р.
38 Лиман Тетяна Володимирівна Вчитель початко-
вої школи 
2 категорія --- 11 р.
39 Литко Людмила Веніамінівна Вчитель початко-
вої школи  
Вища категорія Учитель-методист 23 р.
40 Логвиненко Наталія Степанівна Вчитель початко-
вої школи 
Спеціаліст Старший учитель 26 р.
41 Луценко Лілія Іванівна Вчитель географії Вища категорія Учитель-методист 34 р.
42 Мельниченко Катерина Олександрівна Вчитель англ. м.  Спеціаліст --- 5 р.
43 Містюк Лариса Євгенівна Вчитель укр. м. і літератури  Вища категорія Учитель-методист 44 р.
44 Неділько Ніна Семенівна Вчитель укр. м. і літератури   1 категорія --- 15 р.
45 Некрашевич Владислава Валеріївна Вчитель початко-
вої школи   
Вища категорія Учитель-методист 27 р.
46 Панасюк Лариса Вікторівна Вчитель трудового навч.  Вища категорія Учитель-методист 22 р.
47 Пеня Ірина Олександрівна Вчитель фіз-ри  Спеціаліст --- 18 р.
48 Перетятько Наталія Іванівна Вчитель історії  Вища категорія Учитель-методист 24 р.
49 Давиденко Альбіна Анатоліївна Вчитель географії, труд. навч.  1 категорія --- 4 р.
50 Плахотнік Алла Тимофіївна Вчитель англ. м.  Вища категорія --- 62 р.
51 Подвєзко Ірина Анатоліївна Вчитель англ. м.   Вища категорія Учитель-методист 34 р.
52 Положай Олена Олександрівна Вчитель хімії  Вища категорія Учитель-методист 19 р.
53 Попко Любов Миколаївна Вихователь ГПД 1 категорія --- 21 р.
54 Порхун Ірина Володимирівна Вчитель англ. м. Вища категорія --- 42 р.
55 Родіна Наталія В'ячеславівна Вчитель історії, правознавства  Вища категорія --- 27 р.
56 Романченко Валентина Олександрівна Вчитель математики  Вища категорія Учитель-методист 33 р.
57 Романюк Олександр Макарович Вчитель фіз-ри  Вища категорія Учитель-методист 47 р.
58 Савчук Ірина Олександрівна Вчитель охорони здоров'я,"Захист Вітчизни"  Вища категорія Старший учитель 38 р.
59 Самсонова Наталія Василівна Вчитель англ. м.  Спеціаліст --- 3 р.
60 Саух Володимир Анатолійович Вчитель мистецтва   Вища категорія Учитель-методист 19 р.
61 Селіванов Олександр Миколайович Вчитель фіз-ри  Спеціаліст --- 2 р.
62 Серафимова Тетяна Іванівна Вчитель зарубіж. літератури  Вища категорія Учитель-методист 26 р.
63 Силкіна Наталія Іванівна Вчитель укр. м. і літератури  1 категорія --- 16 р.
64 Сорокотяг Вікторія Іванівна Соціал. педагог Спеціаліст --- 1 р.
65 Сосонна Лідія Іванівна Вчитель початко-
вої школи 
Спеціаліст Старший учитель 37 р.
66 Столяренко Георгій Ігорович Вчитель історії  1 категорія --- 7 р.
67 Токар Юрій Євгенович Вчитель фізики  1 категорія ---  1 м. 
68 Толкіна Надія Василівна Вчитель географії  1 категорія --- 11 р.
69 Філатова Тетяна Володимирівна Вчитель початко-
вої школи 
Вища категорія Учитель-методист 32 р.
70 Хвостик Олена Володимирівна Вчитель початко-
вої школи 
Вища категорія --- 18 р.
71 Хлібко Олена Володимирівна Вчитель математики  Вища категорія Учитель-методист 34 р.
72 Хобенко Ольга Василівна Вчитель укр. мови і літератури   Вища категорія --- 25 р.
73 Черевко Віра Миколаївна Вчитель математики  Вища категорія Старший учитель 26 р.
74 Чорна Любов Іванівна Вчитель укр. мови і літератури    Вища категорія Учитель-методист 34 р.
75 Шабельник Наталія Василівна Вчитель початко-
вої школи  
Вища категорія --- 17 р.
76 Шапіро Оксана Гертівна Вчитель початко-
вої школи 
Вища категорія Учитель-методист 31 р.
77 Шульженко Ірина Василівна Вчитель рос. м. і зарубіж. літ.  Вища категорія Учитель-методист 40 р.
78 Яковлева Світлана Сергіївна Вчитель англ. м.  Вища категорія Старший учитель 45 р.
79 Лахай Олена Керівник гуртка Спеціаліст ---  3 м. 
80 Мамонова Віра Миколаївна Керівник гуртка Вища категорія --- 24 р.
81 Михальчук Тетяна Миколаївна Керівник гуртка Спеціаліст --- 17 р.