Комунальний заклад освіти „Навчально-виховний комплекс № 139 „загальноосвітній навчальний заклад – центр творчості „Дума” Дніпровської міської ради

 





Розклад гуртків та факультативів

 

 

Назва

напрямку

Назва

гуртка

Кількість годин

Кількість груп

П.І.Б.

керівника гуртка

Дні та час занять

Науковий

Математичне лото

2

1 Романченко В.О Четвер: 15:15-17:15

Туристично-краєзнавчий

 

 

     

Спортивні

Волейбол 2   Дроздов  В.Ф.

Вівторок, Четвер: 

16:00-17:00

Баскетбол

3

  Чуприна В.М. Субота: 13:00-16:00
Баскетбол

 

2

 

15

Стасюк М.Г. 

Понеділок: 15:00-16:00 

Середа: 16:00-17:00

Художньо-

естетичний

 

 

 

 

 

 

Декоративно-ужитковий

 

Фольклорний
колектив 
"Калинонька"

 

9

1 Михальчук Т.М.
(музична студія)

Понеділок: 14:00-16:00

Вівторок, Середа:
17:00-19:00
Чертвер: 14:00-16:00
П’ятниця: 17:00-18:00

 Оркестр народних інструментів

9

1 Легостаєва В.Б.
(Музична студія)

Понеділок, Вівторок, Середа: 14:00-16:00
Субота: 
09:00-11:00

   Колектив
естрадної пісні 
"Сузір'я"

6

1 Куканова Ю.М.
(Актова зала)
Понеділок: 14:00-15:00
Вівторок: 15:00-16:00
Середа: 14:00-16:00
Четвер: 15:00-16:00
П’ятниця: 15:00-16:00

Танцювальний гурт "Слов'яночка"

18

2 Мамонова В.М.

Понеділок:

12:30-13:30,

13:30-15:00, 15:00-17:30

Вівторок: 

13:30-14:30,

Середа:

12:30-13:15,  13:30-15:00, 15:00-17:30 

Четвер: 12:30-14:30      П'ятниця: 12:30-13:15, 13:30-15:00, 15:00-17:30

Народна творчість

4

1 Хвостик О.В.
(кабінет №1)

Понеділок: 14:20-16:20

П’ятниця: 13:20-15:20

Бісероплетіння 2 1 Панасюк Л.В. Понеділок: 14:10-16:10
Пертиківський розпис 4 2 Лахай О.Л.

Вівторок: 15:15-17:15 

Четвер: 15:15-17:15

Національно-патріотичний

Влучний стрілок

3 1 Громов В.В.
(Шкільний тир)
Понеділок, Вівторок:
15:00-16:30
Прорив 4 1

Столяренко Г.І.
(кабінет 

№ 26)

Вівторок: 14:00-15:00

 

Джура

 

1

Саух В.А.

Середа: 14:00-15:00
Четвер: 14:00-15:00

Соціально-реабілітаційні

  Психологічний практикум 
"Пізнай себе

18

1 Бобро Г.В.
(кабінет психолога)
П’ятниця: 17:00-18:00

Психологічний практикум

2 1

Килименко О.К.

Вівторок: 15:00-16:00

Четвер: 15:00-16:00

Практикум 

"Кроки до порозуміння"

9 1 Сорокотяг В.І.

Понеділок, Вівторок,

П’ятниця: 17:00-19:00

Я-лідер 9 1 Сорокотяг В.І.

Середа, Четвер:

16:00-18:00  

 

 

Інформація про гуртки, які працюють згідно рішення Дніпровської міської ради