Комунальний заклад освіти „Навчально-виховний комплекс № 139 „загальноосвітній навчальний заклад – центр творчості „Дума” Дніпровської міської ради

 





Кафедри НВК

   

 


 

Кафедра початкової освіти
Філолого-історична кафедра
Кафедра іноземної мови

1.   Бондар

     Олена Петрівна

2.   Бондаренко

      Ганна  Іванівна

3.   Голюк

      Олена Анатоліївна

4.   Горбаненко

     Олена Олександрівна

5.   Кирсань

      Наталія Петрівна 

6.   Костецька

      Валентина  Петрівна 

7.   Литко

      Людмила Веніамінівна

8.   Логвиненко 

      Наталія  Степанівна

9.   Некрашевич                              Владислава Валеріївна

10. Сафянник

      Ольга  Олександрівна

11. Сосонна

      Лідія Іванівна

12. Хвостик

       Олена  Володимирівна 

13. Філатова

      Тетяна  Володимирівна

14. Шабельник

      Наталія  Василівна

15. Шапіро

       Оксана  Гертівна

 

 

1.  Бондаренко

     Алла  Вікторівна

2.  Вільшанецька

     Тетяна  Ярославівна

3.  Містюк

     Лариса  Євгенівна

4.  Хобенко

     Олена  Василівна

5.  Неділько

     Ніна  Семенівна

6.  Чорна

     Любов Іванівна

7.  Шелехова

Валентина  Володимирівна

8.  Столяренко

      Георгій  Ігорович

9.   Родіна

      Наталія  В'ячеславівна

10. Перетятько                            Наталія     Іванівна

11. Полушкін

       Вадислав  Віталійович

12. Савчук

       Ірина  Олександрівна

13. Громов

      Валентин  Васильович

 

 

1. Вознюк

    Людмила  Антонівна

2. Голов'ятинська

    Алла  Іванівна

3. Кирьошкіна

     Неля Сергіївна

4. Колісникова                                 Дар'я Сергіївна

5. Крученко

    Катерина Юріївна

6. Мельниченко                               Катерина Олександрівна

7.  Подвєзко

     Ірина  Анатоліївна

8.  Порхун

      Ірина  Володимирівна

9.   Самсонова

      Наталія  Василівна

10. Яковлева

      Світлана  Сергіївна

11. Земцова

      Наталія  Володимирівна

12. Карасюк

      Марина  Василівна

13. Шульженко

       Ірина Василівна

14. Лагуненко

       Юлія Валентинівна

15. Серафімова

      Тетяна Іванівна

 

 

 

Природничо-економічна кафедра
Природничо-біологічна кафедра
Кафедра естетичного циклу

1. Захаренко

    Алла Василівна

2. Романченко

    Валентина  Олександрівна

3. Стеблина

    Тамара  Володимирівна

4. Черевко

    Віра Миколвївна

5. Хлібко

    Олена Володимирівна

6. Гончарова

    Галина Валентинівна

7. Іващенко 

    Ірина Вікторівна

1. Захлєбіна

    Олена  Олександрівна

2. Ватажок

    Юлія Анатоліївна

3. Положай

    Олена Олександрівна

4. Луценко

    Лілія Іванівна

5. Пікуш

    Альбіна Анатоліївна

6. Толкіна

    Надія Василівна

7. Стародубцева

    Алла Гнатівна

 

1. Алмазова

    Алеся Миколаївна

2. Дроздов

    Віктор Федорович

3. Романюк

    Олександр Макарович

4. Ігнатюк

    Олег Іванович

5. Пеня

    Ірина Олександрівна

6. Селіванов

Олександр Миколайович

7. Куканова

    Юлія Михайлівна

8. Саух

Володимир Анатолійович

9. Панасюк

    Лариса Вікторвна