Комунальний заклад освіти „Навчально-виховний комплекс № 139 „загальноосвітній навчальний заклад – центр творчості „Дума” Дніпровської міської ради

 





Інтелектуальні конкурси, олімпіади

 

 

Вітаємо
переможців та призерів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін відбіркового етапу 
(2018 - 2019 н.р.)!

 

БІОЛОГІЯ

Тодосієнко Мирослава  11-Б   ІІІ місце    Захлєбіна Олена Олександрівна

Тищенко Вікторія         10-А   ІІІ місце    Захлєбіна Олена Олександрівна

 

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

Заїченко Альона           7-А    ІІ місце     Силкіна Наталія Іванівна

ПРАВОЗНАВСТВО

Діденко Богдан            10-Б  ІІІ місце     Родіна Наталія В’ячеславівна

ГЕОГРАФІЯ

Мороз Валерій             11-А  ІІІ місце     Толкіна Надія Василівна 

Сиволоб В’ячеслав       10-Б  ІІ місце      Толкіна Надія Василівна

Фурсов Кирило             9-Б   ІІІ місце     Луценко Лілія Іванівна

Зінченко Ілля               8-Б   ІІІ місце     Луценко Лілія Іванівна

Дюжник Дар’я              8-В   ІІІ місце     Луценко Лілія Іванівна

Рибалов Владислав      8-В   ІІІ місце     Луценко Лілія Іванівна

АНГЛІЙСЬКА МОВА

Саченко Марія              8-І   ІІ місце       Подвєзко Ірина Анатоліївна

ІСТОРІЯ

Сиволоб В’ячеслав         10-Б  І місце       Перетятько Наталія Іванівна

Мирошник Єгор             10-А  ІІ місце      Перетятько Наталія Іванівна

Мороз Валерій               11-А  ІІ місце      Столяренко Георгій Ігорович

Зінченко Ілля                 8-Б   ІІ місце      Столяренко Георгій Ігорович

ХІМІЯ

Заїченко Марія              9-Б    ІІ місце      Іващенко Ірина Вікторівна

Батрак Тетяна               8-І    ІІІ місце     Іващенко Ірина Вікторівна

 

 

Результати проведення Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін відбіркового та фінального етапів  (2017 - 2018 н.р.)

 

Обслуговуюча праця

    Швець Діана  -  10-Б            І  місце;

    Сидоренко Анастасія  8-А  І  місце;

    Заїченко Альона  6-А          ІІ місце

 

Біологія

   Панасюк Марія  -  6-І           І  місце;

   Манашкіна Аліна  -  11А      ІІ місце;

   Тараненко Олена  -  10-А    ІІІ місце

Українська мова

   Манашкіна Аліна -  11А       ІІ місце;

Англійська мова

   Медведєва Надія  -  9-Б       І   місце;   

   Бойко Олександра  -  11-Б  ІІ  місце;

   Трет’якова Марія  -  10-Б    ІІІ місце  

Математика 

   Савлук Олександр  -  6-В    І   місце;

   Ярова Олена   -   7-І             ІІ  місце;

   Кечко Владислав  -  10-А    ІІІ місце

Географія

   Дзюк Катерина   -   10-А     ІІІ місце;

Історія

   Міщенко Валерій  -  11-А     ІІ  місце;

   Мороз Валерій   -   10-А       ІІІ місце;

   Сиволоб В’ячеслав -  9-Б      ІІІ місце

ОТМ і художня культура

   Кушнір Наталія  -  10-А           І  місце;

   Сірик Еліна   -  8-Г                   І   місце;

   Коханевич Єлизавета – 7-Б  ІІ  місце;

   Колесник Олександра - 7-В  ІІІ місце;

   Лашко Анастасія  -  10-А       ІІІ місце

 

Фізика

   Батрак Тетяна  -  7-І               ІІІ місце;

Правознавство

   Тарасевич Вероніка – 9-Б      ІІ  місце;

   Ваганян Рената  -  10-А          ІІІ місце;

   Мороз Валерій   -  10-А           ІІІ місце  

Яцик

   Максименко Софія  -  4-І        ІІ  місце;

   Батрак Тетяна   -   7-І              ІІ місце

 

 

Назва конкурсу

Термін здачі заявки

Термін проведення

Вікова категорія

Сума внеску

   Природничий конкурс «Геліантус»

15.10.2017

15.11.2017

5 – 11 класи

17  грн.

   Конкурс з англійської мови  «Гринвіч»

11.10.2017

05.12.2017

2 – 11 класи

20  грн.

   Всеукраїнська українознавча гра            «Соняшник»

31.01.2018

01.03.2018

1 – 11 класи

17  грн.

   Міжнародний природничий і        інтерактивний учнівський конкурс             «Колосок»:

      -         «Колосок - осінній»;

      -         «Колосок – весняний»

27.10.2017

01.03.2018

30.11.2017

26.04.2018

1 – 11 класи

17  грн.

   П'ятий всеукраїнський конкурс з українознавства "Патріот"

   15.12.2017     15.02.2018

    2  -  11 

     класи

   20  грн.

     Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру":

І  -  етап

ІІ  -  етап

 

                

10.11.2017

12.02.2018

08.12.2017

16.03.2018

2  -  6  кл.

2  -  11  кл.

17  грн.

17  грн.

Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер"

01.11.2017

12-14.

11.2017

2  -  11  кл. 17  грн.

Всекураїнський фізичний конкурс "Левеня"

05.03.2018 18.04.2018 7  -  11  кл. 18  грн.

 

ГРАФІК  

проведення відбіркового туру ІІ (міського) етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з навчальних предметів 

 у  2016 – 2017  н. р.

 

Предмет

Дата проведення

Місце проведення

(заклад)

  Українська мова та література

28.10

7

  Математика

11.11

138

  Фізика

25.11

45

  Хімія

16.12

3

  Біологія

29.10

135

  Географія

04.11

47

  Англійська мова

12.11

63

 історія

19.11

138

 Правознавство

03.12

138

 Трудове  навчання

 Хлопці/дівчата

15.11

113/135

 Інформатика

18.11

3, 139

 Інформаційні технології

26.11

3, 7, 47, 147, 118

 ОТМ, художня культура

18.11

69

 

                   

 

 

 

Обслуговуюча праця

    Швець Діана  -  10-Б            І  місце;

    Сидоренко Анастасія  8-А  І  місце;

    Заїченко Альона  6-А          ІІ місце

 

Біологія

   Панасюк Марія  -  6-І           І  місце;

   Манашкіна Аліна  -  11А      ІІ місце;

   Тараненко Олена  -  10-А    ІІІ місце

Українська мова

   Манашкіна Аліна -  11А       ІІ місце;

Англійська мова

   Медведєва Надія  -  9-Б       І   місце;   

   Бойко Олександра  -  11-Б  ІІ  місце;

   Трет’якова Марія  -  10-Б    ІІІ місце  

Математика 

   Савлук Олександр  -  6-В    І   місце;

   Ярова Олена   -   7-І             ІІ  місце;

   Кечко Владислав  -  10-А    ІІІ місце

Географія

   Дзюк Катерина   -   10-А     ІІІ місце;

Історія

   Міщенко Валерій  -  11-А     ІІ  місце;

   Мороз Валерій   -   10-А       ІІІ місце;

   Сиволоб В’ячеслав -  9-Б      ІІІ місце

ОТМ і художня культура

   Кушнір Наталія  -  10-А           І  місце;

   Сірик Еліна   -  8-Г                   І   місце;

   Коханевич Єлизавета – 7-Б  ІІ  місце;

   Колесник Олександра - 7-В  ІІІ місце;

   Лашко Анастасія  -  10-А       ІІІ місце

 

Фізика

   Батрак Тетяна  -  7-І               ІІІ місце;

Правознавство

   Тарасевич Вероніка – 9-Б      ІІ  місце;

   Ваганян Рената  -  10-А          ІІІ місце;

   Мороз Валерій   -  10-А           ІІІ місце  

Яцик

   Максименко Софія  -  4-І        ІІ  місце;

   Батрак Тетяна   -   7-І              ІІ місце