Комунальний заклад освіти „Навчально-виховний комплекс № 139 „загальноосвітній навчальний заклад – центр творчості „Дума” Дніпровської міської ради

 





Розклад гуртків та факультативів

 

 

Назва

напрямку

Назва

гуртка

Вікова катего-рія (класи)

Кількі-сть вихованців

П.І.Б.

керівника гуртка

Дні та час занять

Науковий

 

 Основи      науково-                              дослідницької діяльності

10 кл.

17 Ніколенко Л.М. Ман

 

 

Туристично-краєзнавчий

 

Юні музеєзнавці.     Музейний                     комплекс "Пошук"

8,10 кл.

27 Столяренко Г.І.

вівторок, середа

16.00-18.00

Куточок-музей 
"Берегиня"

10 кл.

17 Вільшанецька Т.Я.

вівторок, середа

16.00-18.00,
четвер
16.00-17.00

Спортивні

Волейбол   24 Селіванов О.М.

вівторок, четвер  

   16.00-17.00

Легка атлетика

6-9

кл.

18 Пеня І.О.
(нижня ігрова зала)
вівторок, четвер
15.00-16.00
Шахи

2-4

кл.

15

Ігнатюк О.І. 

( нижня ігрова зала)

вівторок, четвер  

   15.00-16.00

Художньо-естетичний

 

 

 

 

 

Фольклорний
колектив 
"Калинонька"

 

3 - 7

кл.

32 Михальчук Т.М.
(музична студія)

понеділок 

14.00-16.00
вівторок-середа
17.00-19.00
чертвер
14.00-16.00
п’ятниця
13.00-14.00

Духовий оркестр

6 - 10

кл.

39 Легостаєва В.Б.
(музична студія)

вівторок, середа
14.00-17.00
субота

14.00-18.00

   Колектив
естрадної пісні 
"Сузір'я"

1 - 9

кл.

30 Куканова Ю.М.
(актова зала)
понеділок
14.00-15.00
вівторок
15.00-17.00
середа
15.00-17.00
четвер
15.00-17.00
п’ятниця
15.00-17.00

Макраме

5 - 6
кл.

30 Панасюк Л.В.
(кабінет № 22)
вівторок, середа
14.15-16.15

Народна творчість

3 - 4

кл.

30 Хвостик О.В.
(кабінет № 1)
середа, п’ятниця
15.00-17.00
Дизайн одягу 9 кл. 18 Соколенко С.Г. вівторок
17.00-19.00
четвер
17.00-19.00
Студія образотворчого мистецства "Чарівні фантазії"

5 - 6

кл.

18 Захарченко І.В. понеділок, середа
17.00-19.00
Пертиківський розпис   30 Басоріна Д.І. понеділок, середа, п’ятниця
16.00-19.00
Танцювальний гурт "Слов'яночка"

7 - 9

кл.

30 Мамонова В.М
(фітнес-зала)
понеділок, середа, п’ятниця
14.00-17.00

Військово-патріотичний

Влучний стрілок

10-11
кл.
27 Громов В.В.
(шкільний тир)
понеділок, вівторок
15.00-16.30
Джура 9-10
кл.
18 Столяренко Г.І.
(кабінет № 26)
 

Джура

 

2 - 4

кл.

30

Алмазова Л.М.

(мала спортивна зала)

вівторок
14.00-15.00
середа
14.00-15.00
четвер
14.00-15.00

Інші

 

   Психологічний практикум 
"Пізнай себе

9 кл.

30 Бобро Г.В.
(кабінет психолога)
п’ятниця
17.00-18.00

"Я - лідер"

9-11
кл.
30

Серафімова Т.І.

понеділок,
вівторок,

середа,
четвер,
п’ятниця
 

Клуб старшокласників

"Точка зору"

  30 Сорокотяг В.І.

понеділок,
вівторок,

середа,
четвер,
п’ятниця,
субота
17.00-19.00