Комунальний заклад освіти „Навчально-виховний комплекс № 139 „загальноосвітній навчальний заклад – центр творчості „Дума” Дніпровської міської ради

 





 

 

Банер Банер Банер Банер Банер

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

160

Позакласні заняття

  Розклад  факультативних занять учнів 5 - 11 класів   на 2017 - 2018  н.р.

 

 

№ з/п

Назва факультативу (вчитель)

  Понеділок
 Вівторок
 Середа
 Четвер 
 П’ятниця

8

9

10

8

9

10

9

10

8

9

10

8

9

10

1

 Формування духовно-моральних цінностей

     (Бобро  Г.В.)

 5 в

 

 

 5 а

 

 

 

 

 6 а

 

 

6 в

 

 

2

Психологія спілкування

     (Бобро  Г.В.)

 

8 а

 

 

8 в

 

8 г

 

 

 

 

 

 

 

3

Російська мова

    (Карасюк                             М.В.)

5 а

 

 

5 в

6 в

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Російська мова

    (Шульженко                         І.В.)

 

 

 

 

9 б

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Російська мова          (Лагуненко

                    Ю.В.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 в

 

6

Російська мова

     (Серафімова                       Т.І.)

6 а

 

 

6 б

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

Основи топограф. знань

     (Луценко                              Л.І.)

 

8 г

 

 

8 а

 

 

 

 

8 в

 

 

8 б

 

8

Стилістика сучасної української мови (МістюкЛ.Є.)

 

 

 

 

 

 

 

11 а

 

 

 

 

 

 

9

Стилістика сучасної української мови           (Чорна Л.І.)

 

 

 

 

 

 

 

10 а

 

 

 

 

 

 

10

Світовий театр та література (Земцова                       Н.В.)

 

 

 

 

11 б

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

Світовий театр та література (Шульженко                  І.В.)

 

 

 

 

10 б

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Побудова кар’єри

     (МНВК)

 

 

 

 

 

 

11 б

11 а

 

 

 

 

 

 

 

8 урок –    15.20 – 16.05
9 урок –    16.05 – 16.50  
10 урок –  16.50 – 17.35

 

 

РОЗКЛАД  індивідуальних занять учнів 5-11 класів на 2017 – 2018 н.р.

 

№ п/п

Назва факультативу

(ПІБ учителя)

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

8

9

10

8

9

10

8

9

10

8

9

10

8

9

10

1

Українська мова

 (Містюк Л.Є.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11а

 

 

 

2

Українська мова

(Чорна Л..І.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10а

 

 

 

 

3

Українська мова

(БондаренкоА.В.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Українська мова

 (Шелехова В.В.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Українська мова

 (Хобенко О.В.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Математика (Стеблина Т.В.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

Математика (Романченко В.О.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Математика (Черевко В.М.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Математика (Хлібко О.В.)

 

 

 

 

 

 

 

10б

 

 

 

 

10

Історія

(Столяренко Г.І.)

 

 

 

 

10а

 

 

 

 

 

 

 

 

11а

 

11

Англ. мова

(Подвєзко І.А.)

 

 

 

 

 

 

10б

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Англ. мова

(Вознюк Л.А.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11б

 

 

 

 

 

8 урок –    15.20 – 16.05

9 урок –    16.05 – 16.50

10 урок –  16.50 – 17.35

 

 

 Розклад навчальних гуртків на 2017 - 2018 н.р.
(за Програмою підвищення рівня володіння сучасними інформаційними технологіями, українською та іноземними мовами на 2017-2018 р.)

 

Клас

Предмет

Керівник гуртка

Кількість годин

Час занять

5

Українська мова

Неділько Н.С.

1

Четвер, 15.20-16.05

       6            Силкіна Н.І.             1

Вівторок, 15.20-16.05

7

Силкіна Н.І.

1

Вівторок, 16.05-16.50

8

Чорна Л.І.

1

Вівторок, 15.20-16.05

9

Містюк Л.Є.

1

Середа, 16.05-16.50

10

Хобенко О.А.

2

П’ятниця, 16.05-17.35

11

Вільшанецька Т.Я.

2

Четвер, 16.05-17.35

5

Англійська мова

Плахотнік А.Т.

1

Понеділок, 14.00-14.45

6

Плахотнік А.Т.

1

Понеділок, 14.50-15.35

7

Самсонова Н.В.

1

Вівторок,16.05-16.50

8

Кірьошкіна Н.С.

1

Середа, 16.05-16.50

9

Яковлева С.С.

1

Четвер, 16.05-16.50

10

Вознюк Л.А.

2

Середа, 16.05-17.35

11

Порхун І.В.

2

П’ятниця, 16.05-17.35

5

Інформатика

Архипова М.В

1

П’ятниця, 15.20-16.05

6

Архипова М.В.

1

П’ятниця, 16.05-16.50

7

Архипова М.В,

1

Понеділок, 15.20-16.05

8

Гончарова Г.В.

1

Середа,  15.20-16.05

9

Іващенко І.В.

1

П’ятниця, 16.05-16.50

10

Гончарова Г.В.

2

Вівторок, 16.05-17.35

11

Іващенко І.В.

2

Середа, 16.05-17.35

 

8 урок –    15.20 – 16.05
9 урок –    16.05 – 16.50
10 урок –  16.50 – 17.35